Thodex Kripto Para Haberleri

Ark Coin Kripto Paralarının Genel Özellikleri?

Thodex Ark Coin kripto para borsalarında en dikkat çeken paralardan biridir. Tıpkı Bitcoin gibi blockchain teknolojisini kullanan Ark, aslında blockchain teknolojisinin daha fazla kişi tarafından kullanılıp benimsenmesini, kullanıcı sayısının arttırılmasını sağlamak için hazırlanmış bir ekosistemdir. Hızlı ve güvenli bir merkez teknoloji geliştirip insanlar için uygulanabilir hizmetler sunmayı hedeflemiştir. Sahip olduğu birtakım özellikler ile dikkatleri üzerine çekmiş, hedeflerini büyük oranda sağlamıştır. Hız üzerine odaklanan Ark Coin, Bitcoin’de yoğunluk oluştuğu, kimi zaman işlem sürelerinin saatlerce uzayabildiği konusunda rahatsızlığını belirtmiş ve 8 saniyelik işlem hızına ulaşmıştır. 8 saniye blok süresiyle şu an için kripto para sektörünün en hızlıları arasındadır.

Ark Coin ağda 51 farklı temsilciye yer veriyor ve temsilciler ağı çalıştırmak için görev yapıyorlar. Tıpkı Bitcoin madenciliğindeki gibi de ödüller kazanıyorlar. Ekip, teknolojiye yönelik sorunlar üzerinde yoğunlaşıyor ve en önemlilerden biri olarak karşılarında duran ölçekleme meselesini büyük oranda aşıyorlar. Özel tasarım SmartBridge işlevselliğinden faydalanıp birçok yan zincire imkân tanıyorlar. Bu sayede blockchain’in kendi hızından ödün vermeden daha ölçeklenebilir, daha işlevsel bir platform haline geliyorlar.

Thodex Ark Coin Alım Satım İşleri

Ark Coin herhangi bir kişiye, ekibe, ülkeye merkezli olarak inşa edilmemiştir. On bir farklı ülkeden, on dokuz farklı geliştirici ekibin katkılarıyla başlatılmıştır. Ekosisteme katkıda bulunanların sayısı arttıkça da topluluk büyümeye devam etmekte, her geçen gün büyümesini sürdürmektedir. İşletmeniz veya projeniz için blockchain teknolojisi aramaktaysanız Ark Coin sizi ziyadesiyle memnun edecek yeterliliktedir.

Ark Coin alım satımı yapmak isterseniz pek çok platformda işlem görüyor. Todex Dijital Para Platformu üzerinden de Ark ile alakalı bilgilere ulaşabilirsiniz. Şu an için ülkemizde doğrudan TL ile Ark işlemi yapmak mümkün olmasa da Thodex’ten ücretsiz olarak açacağınız hesabınıza Türk Lirası yaptırıp onunla Bitcoin veya Ethereum satın alabilir, bunu da Ark ile takas edebilirsiniz. Yine satış sırasında da önce diğer kripto paralara dönüştürüp daha sonra Türk Lirasına çevirebilirsiniz. İşlemlerinizi çok hızlı ve güvenli biçimde yapabilir, yatırımlarınızı güvende tutabilirsiniz.

Related Posts

Leave a Reply